Hopp til innholdet
MeetAndPlay

Delstat · OpenStreetMap og offentlige kilder

Baner i Jalisco: alle byer, på ett kart

Steder
307
Kartlagte baner
489
Byer
49
Sport
Kart over Jalisco med en prikk for hver by med banerListen ved siden av kartet har de samme stedene, som tekst.Zapotlanejo, 1 stedMascota, 1 stedUnión de Tula, 2 stederLa Huerta, 11 steder

Zapopan

85 steder · 158 baner

Se byen
Steder per byValgtTrykk på en prikk© OpenStreetMap

49 byer

Sorter

Trykk på en by for å se alle stedene på kartet.

  1. Zapopan

    Tennis 34 · Pickleball 3 · Padel 22 · 158 baner

    85 steder
  2. Guadalajara

    Tennis 12 · Pickleball 1 · Padel 5 · 86 baner

    Gjennomgått guide
    59 steder
  3. Puerto Vallarta

    Tennis 12 · Pickleball 4 · Padel 5 · 47 baner

    Gjennomgått guide
    23 steder
  4. Tlajomulco de Zúñiga

    Tennis 8 · Padel 1 · 31 baner

    18 steder
  5. San Pedro Tlaquepaque

    Tennis 3 · Padel 1 · 24 baner

    16 steder
  6. La Huerta

    Tennis 11 · 14 baner

    11 steder
  7. Cihuatlán

    Tennis 5 · Pickleball 1 · 13 baner

    10 steder
  8. Chapala

    Tennis 1 · Pickleball 4 · 7 baner

    8 steder
  9. 7 steder
  10. El Salto

    Tennis 1 · 8 baner

    5 steder
  11. Jocotepec

    Tennis 3 · Pickleball 2 · 10 baner

    5 steder
  12. Autlán de Navarro

    Padel 1 · 5 baner

    4 steder
  13. Ocotlán

    Tennis 1 · 6 baner

    4 steder
  14. Zapotiltic

    13 baner

    4 steder
  15. Sayula

    Tennis 1 · 4 baner

    3 steder
  16. Tamazula de Gordiano

    Tennis 1 · 5 baner

    3 steder
  17. Tepatitlán de Morelos

    Padel 2 · 3 baner

    3 steder
  18. 2 steder
  19. San Gabriel

    Tennis 1 · 2 baner

    2 steder
  20. 2 steder
  21. Tecalitlán

    Tennis 1 · 2 baner

    2 steder
  22. Teocaltiche

    Tennis 2 · 2 baner

    2 steder
  23. Tonalá

    2 baner

    2 steder
  24. Unión de Tula

    Tennis 2

    2 steder
  25. Acatic

    Tennis 1 · 1 bane

    1 sted
  26. Arandas

    1 bane

    1 sted
  27. 1 sted
  28. 1 sted
  29. Cocula

    1 bane

    1 sted
  30. 1 sted
  31. El Limón

    4 baner

    1 sted
  32. Jamay

    1 bane

    1 sted
  33. 1 sted
  34. Mascota

    Tennis 1 · 1 bane

    1 sted
  35. 1 sted
  36. 1 sted
  37. 1 sted
  38. San Julián

    Tennis 1 · 1 bane

    1 sted
  39. Tala

    3 baner

    1 sted
  40. 1 sted
  41. 1 sted
  42. 1 sted
  43. Tonila

    1 bane

    1 sted
  44. Tuxcueca

    1 bane

    1 sted
  45. Tuxpan

    2 baner

    1 sted
  46. 1 sted
  47. 1 sted
  48. 1 sted
  49. Zapotlanejo

    Tennis 1

    1 sted

Sporter i Jalisco

Sporter i Jalisco
SportStederBanerByer
Padel38778
Tennis10316421
Pickleball15156
Squash602
Syvmannsfotball192411
Basketball15420941

Jalisco har 8 348 151 innbyggere ifølge INEGIs folketelling fra 2020. Steder med baner per 100 000 innbyggere: 3,7.

Kommunenavn og folketall: INEGI, Marco Geoestadístico og folke- og boligtellingen 2020. Kilde: INEGI

Byer i Jalisco, flest steder først

Byer i Jalisco, flest steder først
ByStederBanerPadelTennisPickleballMed navn
Zapopan851582234367
Guadalajara5986512155
Puerto Vallarta2347512415
Tlajomulco de Zúñiga183118012
San Pedro Tlaquepaque162413016
La Huerta111401100
Cihuatlán10130518
Chapala870147
Zapotlán el Grande750007
Jocotepec5100322
El Salto580104
Zapotiltic4130004
Ocotlán460104
Autlán de Navarro451004
Tamazula de Gordiano350103
Sayula340103
Tepatitlán de Morelos332002
San Juan de los Lagos250002
Gómez Farías220002
San Gabriel220102
Tecalitlán220101
Teocaltiche220202
Tonalá220002
Unión de Tula200202
Casimiro Castillo140001
El Limón140001
Atotonilco el Alto130001
Tala130001
Mexticacán120001
Tuxpan120001
Zacoalco de Torres120001
Acatic110101
Arandas110001
Cocula110001
Jamay110001
Mascota110100
Poncitlán110001
San Ignacio Cerro Gordo110001
San Julián110101
Techaluta de Montenegro110001
Tecolotlán110001
Tizapán el Alto110001
Tonila110001
Tuxcueca110001
Villa Purificación110001
Zapotitlán de Vadillo110001
Degollado100001
Lagos de Moreno101001
Zapotlanejo100101

Stedene med flest baner i Jalisco

  1. Club Atlas Colomos · Zapopan · 20 baner
  2. Padel Factory GDL · Zapopan · 12 baner
  3. Complejo Deportivo Universitario · Guadalajara · 11 baner
  4. Padel Sport Zona Real · Zapopan · 9 baner
  5. Club de Futbol 7 La Villa · Tlajomulco de Zúñiga · 8 baner

Gjennomgått klubb for klubb

Guider for Jalisco

OpenStreetMap har nesten ingen padel eller pickleball. Guidene våre har det: vi bygger dem klubb for klubb, med baner og hvordan du booker.

Foreslå en klubb

Mangler det en klubb i Jalisco? Foreslå den

Hvis du kjenner en klubb eller baner som ikke er her, send oss navnet og hvor det ligger. Vi sjekker det og legger det til.

Foreslå
OpenStreetMap-data

Hvor disse stedene kommer fra

Det er tennis-, padel- og pickleballbaner som frivillige har tegnet inn på OpenStreetMap (øyeblikksbilde fra 25. september 2026), pluss klubber vi fant i offentlige kilder. Vi har utelatt hoteller, lukkede områder og skoler. Vi har ikke verifisert dem: opplysninger kan mangle eller være utdaterte, så sjekk før du drar.

Steder og baner fra OpenStreetMap, lisensiert under ODbL: © OpenStreetMap-bidragsytere

Klubber funnet i offentlige kilder, ikke OpenStreetMap. Hver oppføring oppgir sin egen: inegi.org.mx, instagram.com, facebook.com, padeldir.com, femexpb.com, femepa.app, tenisfmt.com, almomento.mx, ….

Fortsett å lete

13 klubber · 71 banerFinn en kamp